Studiedag ‘Sterven om te leven’ 30 juni 2022

Wat is de betekenis voor geloof en kerk van deze ‘moderne martelaren’? Hoe kunnen we hen nu op respectvolle wijze gedenken en eren tot bemoediging van velen? Op dit soort vragen gaat de studiedag ‘Sterven om te leven’.

De studiedag wordt gehouden op 30 juni 2022 in de Mozes & Aäronkerk, Waterlooplein 207 te Amsterdam. Opgave voor deelname aan deze dag is reeds gesloten. Harry Schraven, de voorzitter van onze Stichting, zal deelnemen aan deze dag. Bekijk hier de flyer

Lees hier het interview in NieuwWij met Guus Prevoo, gepensioneerd pastoraal werker en één van de initiatiefnemer van deze studiedag.

Meer artikelen

9 oktober 2025

Father Antony en zijn parochianen in het bisdom Zhengding te China herdachten bisschop Frans Schraven en zijn gezellen in de kathedraal aldaar.

Lees verder »

In Nuntia Express wordt bisschop Schraven herdacht

In de nieuwsbrief van de Lazaristen (Nuntia Express) staat vermeld dat de Vincentiaanse Familie op 13 oktober de martelaren Frans Schraven en zijn metgezellen, Juan Puig Serra en Salustiano González Crespo, allen getuigen van geloof en naastenliefde, herdenkt. Gedood vanwege hun liefde voor Christus en de armen, verdedigden zij de menselijke waardigheid tot het uiterste, zelfs met hun leven.

Lees verder »

Altijd op de hoogte? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!