De Herdenking van de 88ste sterfdag van bisschop Frans Schraven op zondag 12 oktober 2025

Om 10.30 uur begint de jaarlijkse Mgr. Schravenherdenking in de parochiekerk H. Naam Jezus aan de Kerkstraat 9 te Broekhuizenvorst met een eucharistieviering, geleid door overste Rafael Isharianto, c.m.

Om 12.00 uur is er een lunch in Café zaal cafetaria ’t Dörp tegenover de parochiekerk. Wil je gebruik maken van deze lunch inclusief soep, thee en koffie, schrijf je dan in door betaling van 20 euro per persoon op bankrekening van de Mgr. Schraven Stichting NL74 RABO 0148 1753 41 met vermelding “lunch”.

Om 13.30 uur begint de Mgr. Schravenwandeling op het plein voor de parochiekerk. De rondwandeling duurt twee uur, met halverwege een theepauze in De Rozenhof te Lottum. Deelname is gratis. Graag aanmelden via info@mgrschraven.nl, zo weet de Stichting het aantal deelnemers.

Een gedetailleerde uitnodiging met het programma van deze Herdenkingsdag wordt in een later stadium bekend gemaakt.

Als thema van deze Herdenkingsdag is gekozen ‘Hoop’.

Meer artikelen

Terugblik SYMPOSIUM ‘Mannen en vrouwen met een missie wereldwijd’

Met veel plezier kijken we terug op het symposium van 3 mei 2025 in de kapel van het Missiehuis van de Lazaristen te Panningen. Het vond plaats in een goede, ongedwongen sfeer. De inleidingen, gehouden door Maaike Driessen, Suzan Scherpenisse, Tjeu van Knippenberg en Marieke van de Ven, leverden een verhelderende bijdrage rond de presentatie van de nieuwe biografie ‘Op missie in het Rijk van Meester Kong’ De roeping van Frans Schraven (1873-1937).

Lees verder »

De biografie van bisschop Frans Schraven

De biografie van bisschop Frans Schraven van de hand van Prof. dr. Jan Jacobs met de titel: “Op missie in het Rijk van Meester Kong ” De roeping van Frans Schraven (1873-1937).

U kunt de biografie ook bij de Stichting bestellen.

Lees verder »

Altijd op de hoogte? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!