Overhandiging

Emeritus bisschop Wiertz, had de eer om uit handen van dhr. Harry Schraven, voorzitter van de Mgr. Schravenstichting, het levensverhaal van bisschop Frans Schraven, de nieuwe biografie “Op missie in het Rijk van Meester Kong” in ontvangst te nemen.

Alsook aan de pastoor-deken Wilson Varela van de parochiefederatie Horst-Sevenum. Hij ziet mogelijk een kans om de biografie aan Pietro Parolin, de kardinaal-staatssecretaris van het Vaticaan, te overhandigen. En verder is de biografie overhandigd aan pastoor Harrie Simmelink, Mgr. dr. Paul Hamans en de deken Alexander de Graaf Woutering, allen verbonden aan het bisdom Roermond. En aan pater Vincent Wang svd te Den Haag.

Meer artikelen

Terugblik SYMPOSIUM ‘Mannen en vrouwen met een missie wereldwijd’

Met veel plezier kijken we terug op het symposium van 3 mei 2025 in de kapel van het Missiehuis van de Lazaristen te Panningen. Het vond plaats in een goede, ongedwongen sfeer. De inleidingen, gehouden door Maaike Driessen, Suzan Scherpenisse, Tjeu van Knippenberg en Marieke van de Ven, leverden een verhelderende bijdrage rond de presentatie van de nieuwe biografie ‘Op missie in het Rijk van Meester Kong’ De roeping van Frans Schraven (1873-1937).

Lees verder »

De biografie van bisschop Frans Schraven

De biografie van bisschop Frans Schraven van de hand van Prof. dr. Jan Jacobs met de titel: “Op missie in het Rijk van Meester Kong ” De roeping van Frans Schraven (1873-1937).

U kunt de biografie ook bij de Stichting bestellen.

Lees verder »

Altijd op de hoogte? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!